Desi KM ( Kauçuk Mantar)

Desi KM
Desi KM

Desi KM ( Kauçuk Mantar)

Desi KM ( Kauçuk Mantar)

Desi KM

Desi KM

Desi KM Kauçuk Mantar, zemin ses yalıtım uygulamalarında sesin vibrasyın etkisini düşürür ve yüzde yetmişlere varan ses kesimi sağlamaktadır. Desi KM Kauçuk Mantar bariyerleri zemin ses yalıtımı uygulamasında maksimum etki sağlayan gürültü izolasyon ürünlerindendir.

Kauçuk Mantar Bazı Özellikleri :

Kauçuk esaslı Desi – KM Kauçuk Mantar panellerin, granül mantarların kauçukla birleştirilmesi ile hazırlanan levhaların dilimlere ayrılması ile arzu edilen ölçülerde elde edilmektedir. Kuaçuk mantar levhalar yani Desi – KM Kauçuk Mantar ses yalıtımı ve akustik düzenlemelerde mükemmel sonuçlar vermektedir. Bu kusursuz performansından dolayı inşaat sektöründe, parke altı, şap altı ve seramik altında kullanımı tercih edilmektedir. Öte yandan makine temellerinde vibrasyon emici olarak da kullanılmaktadır.

Parke Altı Ses Yalıtımı

Parke Altı Ses Yalıtımı

Titreşim ve darbe dayanımlı gürültü izolasyon ürünü olan kauçuk karışımlı Desi – KM ( Kauçuk Mantar ) mantar şiltesi parke altına uygulanarak ses izolasyonu sağlamaktadır.

Kauçuk Mantar Kulanım Alanları ;

Desi KM ( Kauçuk Mantar ) Jeneratör, asansör motorları, kompresör, toma ve sair..  bütün makinelerde vibrasyonu önlemek amacı ile kullanılmaktadırlar.

Konut, hastane, okul gibi bir çok yerde duvar ve zemindeki darbe ve gürültülerin kesilmesi için kullanımı tercih edilmektedir.

Uygulandığı alanlarda ısı yalıtımının artırılması ve de akustik düzenlemeler amacı ile kullanımları tercih edilir.

Desi KM

Desi KM

Belirli bir frekansı aşan seslerin ulaştığı artık insanları ve tabi ki tüm canlıları rahatsız edici boyuttaki seslere gürültü denmekte ve önüne geçilmesinin günümüz dünyasında artık mecburiyeti bilinmektedir.  Gürültünün canlılar üzerinde bıraktığı ciddi hasarlar, sağlık sorunları nedeniyle, ses yalıtımı uygulamasının lüks bir tercih olamadığı aksine özellikle şehir yaşantısında canlıların hayatlarını sağlıklı sürdürebilmesi için bir gereklilik olduğu kabul görmektedir.

Desi KM

Desi KM

Desibel Akustik olarak yılların vermiş olduğu tecrübenin yanı sıra, sertifikalı ve A kalite gürültü izolasyon malzemeleri ile hizmetinizdedir. Ses yalıtımı hizmetlerimizden faydalanmak ya da Desi – KM ( Kauçuk Mantar / Zemin Ses Yalıtım Malzemesi ) de dahil olarak tüm gürültü izolasyon malzemelerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için, lütfen bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir